За крај на денот – уште една лоша вест за навивачите на Јунајтед
Мрачен декември во Москва, Сонцето сјаело само 6 минути
Бугарија на трето место по смртност во светот
Случај „Актор“: Две од фирмите подизведувачи на автопатот Демир Капија-Смоквица биле основани кога почнала изградбата
ОЈО и Воената полиција го истражуваат инцидентот во АРМ во кој беа повредени двајца војници
4-те хороскопски знака со кои мажите остануваат засекогаш
Дознајте ја вашата судбина според формата на прстите
Тројца насилници претепале 18-годишна девојка поради паричен долг
Во „Аџибадем Систина“ спасен е животот на трудница со дисекција на аорта, бебето e во стабилна состојба
(Видео) Драма во Пржино: Се излизга пат, жителите стравуваат за домовите
(Видео) Полицијата објави снимка од автономното возило на „Убер“ кое прегази жена
петок, март 23, 2018

ИМПРЕСУМ

Контакт мејл:

[email protected]

Редакција:

– Влатко Ефтимовски  ([email protected])

– Иван Багевски ([email protected])

– Софија Спасевска ([email protected])

– Глигор Ризов ([email protected])

– Александра Цветкова ([email protected])

– Кирил Спасевски (kspasevski@aktuelno24.mk)

Веб дизајн:

– Александар Ефтимовски ([email protected])

Mаркетинг:

[email protected]

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

error: Содржината е заклучена!