За крај на денот – уште една лоша вест за навивачите на Јунајтед
Мрачен декември во Москва, Сонцето сјаело само 6 минути
Бугарија на трето место по смртност во светот
Случај „Актор“: Две од фирмите подизведувачи на автопатот Демир Капија-Смоквица биле основани кога почнала изградбата
ОЈО и Воената полиција го истражуваат инцидентот во АРМ во кој беа повредени двајца војници
4-те хороскопски знака со кои мажите остануваат засекогаш
Дознајте ја вашата судбина според формата на прстите
Тројца насилници претепале 18-годишна девојка поради паричен долг
Во „Аџибадем Систина“ спасен е животот на трудница со дисекција на аорта, бебето e во стабилна состојба
(Видео) Драма во Пржино: Се излизга пат, жителите стравуваат за домовите
(Видео) Полицијата објави снимка од автономното возило на „Убер“ кое прегази жена
петок, март 23, 2018

Маркетинг

[td_block_title custom_title=”МАРКЕТИНГ” block_template_id=”td_block_template_17″ header_text_color=”#ffffff” header_color=”#7a0000″]
  • Сите банери се појавуваат и на насловна страна и на статија
  • Во цената за закупување на рекламниот простор, не спаѓа и изработката на рекламниот банер
  • Резервирањето на рекламен простор се врши однапред 3 дена пред објавувањето на рекламата
  • Доставувањето на рекламниот банер мора да биде минимум 1 ден пред објавувањето.
  • Цените се во евра и без вклучен ДДВ
  • Цена за објавување на ПР текст – 20 евра
  • Цените за политичко рекламирање се дуплираат.
error: Содржината е заклучена!