За крај на денот – уште една лоша вест за навивачите на Јунајтед
Мрачен декември во Москва, Сонцето сјаело само 6 минути
Бугарија на трето место по смртност во светот
Случај „Актор“: Две од фирмите подизведувачи на автопатот Демир Капија-Смоквица биле основани кога почнала изградбата
ОЈО и Воената полиција го истражуваат инцидентот во АРМ во кој беа повредени двајца војници
4-те хороскопски знака со кои мажите остануваат засекогаш
Дознајте ја вашата судбина според формата на прстите
Тројца насилници претепале 18-годишна девојка поради паричен долг
Во „Аџибадем Систина“ спасен е животот на трудница со дисекција на аорта, бебето e во стабилна состојба
(Видео) Драма во Пржино: Се излизга пат, жителите стравуваат за домовите
(Видео) Полицијата објави снимка од автономното возило на „Убер“ кое прегази жена
петок, март 23, 2018

 

Актуелно24.мк – Најнови информации од Македонија, регион и свет!

Актуелно24.мк е информативен портал кој започна со работа кон крајот на 2013 година. Нашата основна цел е брзо, навремено и прецизно информирање за случувањата во Македонија, регионот и светот. Покрај ова, на Актуелно24 се објавуваат и вести од спортот, забавата, животот, технологијата и шоу бизнисот.

Ние се стремиме кон исполнување на највисоките стандарди на објективно, истражувачко, аналитичко новинарство, независност на медиумите, објективно претставување на информациите и нивните извори.

Преку „Актуелно24.мк“ нашите читатели добиваат изворни, ексклузивни, но и проверени, сигурни и точни информации.

Исто така, за сите оние кои сакаат квалитетно да го искористат своето време, а воедно и да научат и дознаат нешто повеќе, направивме микс на содржини кој ги исполнува сите критериуми за забавно и квалитетно поминато време на Интернет.

Контакт: [email protected]

Маркетинг: [email protected]

error: Содржината е заклучена!